Українські аси готуються до бою на F-16, унікальне відео з навчань в Данії

Журналісти United24 Media зняли репортаж про українських пілотів, які проходять програму навчання на винищувачах F-16 Fighting Falcon у Данії.

На відео український пілот із позивним Moonfish розповідає про особливості літака, а також про програму навчання, що проходить на авіабазі у Скрідструпі. Ще невеликий коментар дав один із техніків обслуговуючого персоналу.

Загалом у Данії зараз перебуває 8 українських пілотів і 65 техніків. До речі, днями Данія повідомила, що планує передати Україні першу партію F-16 Fighting Falcon цього літа.

F-16 Fighting Falcon – це багатофункціональний легкий винищувач. Його розробила американська компанія General Dynamics. Завдяки своїй універсальності та невисокій вартості F-16 має успіх на міжнародному ринку. Він стоїть на озброєнні 24 країн. F-16 є наймасовішим винищувачем четвертого покоління. Станом на 2009 рік побудовано понад 4400 машин, а в 2016 році експлуатували понад 2 500.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше