Українські фахівці розробили модуль, який дозволяє керувати кулеметом з відстані 100 метрів

Українська компанія devDroid представила портативний дистанційно керований бойовий кулеметний модуль Wolly, який військові вже випробували в бойових умовах. Система дозволяє бійцю керувати кулеметом із укриття на відстані 100 метрів.

Модуль Wolly призначений для безпечнішого ураження неброньованих цілей противника – техніки та живої сили. Також з його допомогою можна проводити спостереження за полем бою. Бойовий модуль призначений для встановлення на опорних пунктах, блокпостах, пунктах спостереження, вогневих позиціях, легко транспортувати його.

На модуль Wolly встановлюється кулемет калібру 7.62 мм, він здатний прицільно вражати супротивника з відривом до 1000 метрів. У цьому оператор кулемета перебувати у безпечному місці з відривом до 100 м. Керується модуль з допомогою планшета.

Wolly автоматично здійснює балістичний розрахунок пострілів, що підвищує точність на великій дистанції. Він здатний автономно працювати до 130 годин. Вага пристрою в 30 кг дозволяє легко транспортувати його та швидко встановлювати на іншій позиції. Кулеметний модуль встановлений на триногу, що дозволяє ставити його на будь-які поверхні.

 

Wolly створено з урахуванням досвіду використання бойового модуля ТГП. Порівняно з ним новинка має зменшену вагу, що дозволяє транспортувати модуль одній людині. Також компанія працює над інтеграцією пристрою зі штучним інтелектом, що підвищує ефективність та швидкість стрілянини.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше