Українські кібервійськові здійснили успішну атаку на провідного російського хостинг-провайдера

Хакери з Ukrainian Hacker Group атакували російський хостинг-провайдер і реєстратор доменів reg.ru, який займає третю частину ринку хостингу в росії. Тепер в руках українських кіберактивістів дані частини клієнтів, яких, до речі, майже 4 млн росЗМІ підтвердили атаку.

Також українські хакери опублікували семпл на п’ятсот баз у себе в Telegram-каналі, зазначивши: «І ми звичайно не прощаємося, а рег.ру поки що може спокійно, за годину-дві змінити всі паролі, розповісти користувачам, що їхні дані в Україні та повідомити регулятора і контррозвідку».

«Атака сталася 18 березня. Хакери використовували вразливість програмного забезпечення на сайті одного з клієнтів хостинг-провайдера та дійшли до підключення до сервера баз даних», — повідомляє росвидання «Вєдомости» з посиланням на пресслужбу reg.ru. Звісно ж, компанія запевняє, що значних пошкоджень баз не сталося, загрози для корпоративних клієнтів немає.

Нагадаємо, reg.ru — акредитований ICANN реєстратор у доменах та хостинг-провайдер. Компанія зареєстрована в москві та обслуговує понад 3300000 доменів і пропонує реєстрацію в 750 міжнародних доменних зонах, а також надає послуги хостингу, SSL, пошти, VPS, оренди фізичних серверів. Має 3,7 млн клієнтів.

Джерело dev.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше