Українські “Леопарди” отримали секретну зброю: на озброєнні з’явилися рідкісні HESH-снаряди

Українські Leopard 1 поповнили свій арсенал рідкісними HESH-снарядами. Відповідну інформацію оприлюднили одразу кілька OSINT-аналітиків.

Ці боєприпаси, відомі формуванням потужного тиску на ціль перед детонацією, забезпечують більшу ефективність проти цілей середньої бронепробивності.

На знімках авторства аналітика Weapons Illustrated фігурують 105-мм боєприпаси бельгійського виробництва. Серед них M393A3-E-HESH-T (HEP-T), підкаліберний M1060A2/A3 і кумулятивний M456A2 HEAT-T, наданий Сполученими Штатами.

Розроблені в Сполученому Королівстві HESH-снаряди знайшли своє застосування на танках “Челленджер” обох поколінь і на наявних у розпорядженні ЗСУ “Леопардах-1” з гарматою Royal Ordnance L7. Ці боєприпаси також можуть бути використані на переданих Словенією танках M-55S.

Зазначається, що раніше Бельгія замовляла у місцевої філії концерну KNDS виготовлення 105-мм танкових боєприпасів для України. Крім того, аналітики зафіксували застосування українцями танків “Леопард 1A5BE” бельгійської збірки.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше