Українські Сили спеціальних операцій вперше ліквідували сучасну російську станцію зв’язку Р-416ГМ (відео)

Сили спеціальних операцій України показали відео зі знищенням сучасної російської станції зв’язку Р-416ГМ.

Ціль виявили оператори 3-го полку ССО під час роботи на одному з операційних напрямків і знищили за допомогою нового дрона-камікадзе. Після цього окупаційні війська втратили зв’язок між командним пунктом і підрозділами армії. До речі, це перше зафіксоване знищення Р-416ГМ від початку повномасштабної війни.

Р-416ГМ – це сучасна російська мобільна станція зв’язку, призначена для забезпечення стійкого і захищеного радіозв’язку в польових умовах. Вона оснащена обладнанням для передачі голосових і цифрових даних на великих відстанях. Станція може працювати в різних діапазонах частот і забезпечує високу перешкодозахищеність завдяки використанню різних методів кодування та шифрування. Р-416ГМ використовується для забезпечення зв’язку між підрозділами, командними пунктами та іншими елементами військової інфраструктури. Уперше російська армія отримала на озброєння Р-416ГМ 2018 року.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше