Українські військові тестують новий дрон Shoolika mk6 від Brave1 з нічним баченням

Українські Збройні Сили випробували новітній стратегічний ударний дрон Shoolika mk6, розроблений командою Brave1 зі SkyLab UA.

Міністр цифрової трансформації України, Михайло Федоров, поділився новинами про безпілотник, який виділяється своєю здатністю до точних ударів вночі завдяки передовим нічним візуальним системам.

“Розробники зі SkyLab UA створили стратегічний ударний дрон Shoolika mk6. Безпілотник може завдавати точних ударів й особливо ефективний у нічних операціях — у нього топові нічні візуальні системи”, – написав він.

Дрон має дальність дії до 10 км та можливість нести навантаження до 6 кг, при цьому відрізняється високоточною системою керування і стійкістю до впливу радіоелектронної боротьби (РЕБ).

За словами Федорова, Shoolika mk6 вже пройшов випробування та отримав позитивні відгуки від військових, особливо за його ефективність у нічний час. Безпілотник отримав допуск до експлуатації та знаходиться на шляху до отримання кодифікації НАТО. Розробники планують далі покращувати систему штучного інтелекту дрона для автономних місій та вдосконалення пошуку цілей та коригування ударів з повітря.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше