Український FPV-безпілотник вартістю $500 здійснив акуратну посадку всередину Т-72Б і спалив російський танк

Сили оборони України продемонстрували незвичайний спосіб знищення російського танка Т-72Б. Це вдалося зробити оператору FPV-безпілотника з групи аеророзвідки “Птахи Мадяра”.

Нещодавно ми писали, як FPV-дрон доставив вибухівку в люк танка Т-80БВ, а потім полетів і зняв на відео детонацію. Цього разу безпілотний літальний апарат використовувався як камікадзе. Він зміг акуратно опуститися всередину Т-72 через відкритий люк і знищити російський танк.

Т-72 дуже часто зустрічаються на полі бою. Найпоширеніша версія – Т-72Б. Збройні Сили України знищили або захопили приблизно 400 бойових машин, які були побудовані в Радянському Союзі.

Крім того, аналітики Oryx зафіксували щонайменше 238 втрат Т-72Б3 зразка 2016 року і майже 340 старіших Т-72Б3, що були побудовані вже після розпаду СРСР. Загалом же російська армія майже за 19 місяців втратила понад 1100 танків Т-72 у різних модифікаціях.

Джерело МАДЯР

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше