Український обронпром працює над модернізацією ракети “Нептун”

Українська оборонна промисловість продовжує працювати над модернізацією ракети “Нептун”. Спочатку вона була протикорабельною. Згодом на основі базової версії було створено крилату ракету для знищення наземних цілей. ЗСУ успішно протестували її в Криму.

Детально

Журналісти The War Zone поцікавилися у Кирила Буданова, яку сучасну зброю використовує українська армія проти агресора. Керівник ГУР відповів, що збройні сили використовують усе наявне озброєння, зокрема безпілотники, морські дрони та модернізований “Нептун”.

Буданов підкреслив, що модернізація ракети “Нептун” триває. З цим немає жодних проблем. Головна складність полягає у відсутності виробничих ліній. Україна не може виробляти крилаті ракети у великій кількості. Через це їх доводиться економити. “Нептуни” застосовуються ЗСУ переважно для нанесення ударів по системах ППО. Зроблені в такий спосіб проломи в протиповітряній обороні противника будуть використовуватися для проведення інших військових операцій.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше