Український бойовий танк “Булат” витримав два влучання дронів-камікадзе (відео)

Український основний бойовий танк Т-64БМ “Булат” витримав два влучання ворожих дронів-камікадзе.

Про це повідомляє оглядач TheDeadDistrict у своєму X (Twitter). Судячи з відео, танк був атакований двома дронами-камікадзе, які влучили у башту та моторний відсік. Моторний відсік танку отримав влучання під кутом, на відео видно пошкодження радіаторів двигуна 5ТДФМ, судячи з того, що бойова машина покинула небезпечний район, двигун серйозно не постраждав.

Від влучання по башті спрацював динамічний захист “Ніж”, який захистив її від пошкоджень.

“Мілітарний” у серпні повідомляв, що захист українських танків посилюють динамічним захистом “Ніж”, що вироблений був вироблений за місяць до початку повномасштабної російсько-української війни.

“Ніж” – це український динамічний захист третього покоління, розроблений у 1997–1998 роках і прийнятий на озброєння армії України у 2003 році.

Цей комплекс уражає атакуючі боєприпаси, створюючи зустрічний кумулятивний струмінь.

Пошкодження радіаторів та місце влучання. Джерело: стопдкар з відео.

Він виникає під час підриву подовжених кумулятивних зарядів (кумулятивних ножів), встановлених у блоки динамічного захисту. Такий вплив здатний зруйнувати або дестабілізувати атакуючий боєприпас, значно знизивши його уражаючі характеристики. До повномасштабного вторгнення в українській армії “Hіж” встановлювали на танки Т-64БМ “Булат” та Т-84.

Модулі динамічного захисту “Ніж” ХСЧКВ-34 та ХСЧКВ-19 сконструйовані у вигляді паралелепіпедів розміром 250х125х36-мм або 250х125х26-мм. Вони мають вагу 2,8 кг та 2,1 кг відповідно, всередині яких встановлені профільовані кумулятивні елементи “ножі”, загальна кількість яких сягає 7 одиниць.

Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше