Український робот-камікадзе ARK-1: інноваційна розробка для знищення техніки та атак на ворожі позиції

Збройні сили України активно використовують на фронті наземні роботизованіплатформи ARK-1. Роботи виконують логістичні функції та використовуються як камікадзе. Компактна роботизована платформа ARK-1 здатна виконувати місії за 20 км від оператора.

Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України, зазначив, що ARK-1 обладнаний нічною камерою, розганяється до 45 кілометрів на годину та долає перешкоди з кутом до 45 градусів. Дрон управляється дистанційно на відстані до 20 кілометрів, що дозволяє військовим менше ризикувати своїм життям.

ARK-1 невелика всюдихідна колісна платформа. Дрон підвозить військовим медикаменти, провіант, воду, боєкомплект, а також може атакувати техніку та позиції ворога, як дрон-камікадзе. Серед його переваг – компактність, швидкість та безшумна робота.

«Ми віримо у напрямок роботів, вкладаємо в нього час та ресурси. Роботизація – єдиний шлях зберегти життя наших захисників» , – написав Михайло Федоров.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше