Українці масово донейтять на ЗСУ після ранкових обстрілів: цифри

У відповідь на масовані російські обстріли 10 жовтня українці почали масово підтримувати волонтерський рух та перераховувати гроші на допомогу війську. Такі дані показують збори фонду Сергія Притули, активіста Сергія Стерненка та блогера Ігора Лаченкова.

Після ранкових обстрілів Притула та Стерненко оголосили про спільний збір на українські дрони-камікадзе RAM II UAV. З 11-12 години, (тобто приблизно за дві години) вони зібрали понад 40 млн грн лише на рахунках у monobank. Своєю чергою, блогер Ігор Лаченков зібрав ще 10 млн грн за дві години.

За словами активіста Стерненка, перший мільйон українці йому задонейтили за сім хвилин. Перші 10 млн зібрали за 20 хвилин.

“Активність шалена. Українці вміють конвертувати лють і ненависть у донати для допомоги Збройним Силам України. І ми їм за це вдячні. Нас не злякати, ми разом все витримаємо”, – розповіли у пресслужбі Фонду Сергія Притули.

Станом на 16:50 уже зібрали 32 млн. грн. “На помсту”.

На ці волонтерські збори здійснювалися сильні DDoS-атаки, писав співзасновник monobank Олег Гороховський.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше