Укроборонпром та німецький оборонний гігант Dynamit Nobel Defence об’єднують зусилля

Держпідприємство “Укроборонпром” 17 лютого 2024 року оформило меморандум про співпрацю з Dynamit Nobel Defence – іменитим оборонним концерном із Німеччини, стаж роботи якого в профільному сегменті наближається до 160 років.

Компанія Dynamit Nobel Defence заснована 1865 року і на поточний момент функціонує як “дочка” ізраїльського оборонного гіганта Rafael. Німецьке підприємство славиться культовими протитанковими гранатометами Panzerfaust 3 і сучасними системами RGW 60/90/110.

Поряд з усім перерахованим, Dynamit Nobel Defence пропонує широкий спектр рішень для забезпечення безпеки, включно з

  • системи широкосмугового зв’язку, що забезпечують надійну комунікацію з високим рівнем захисту в складних умовах;
  • комплекс управління вогнем Fire Weaver, що об’єднує дані з різних датчиків в online-режимі для швидкого та ефективного ураження цілей;
  • індивідуальні рішення та концепції захисту для всіх типів бойових машин;
  • військові та цивільні системи протипожежного захисту.

За словами гендиректора “Укроборонпрому” Германа Сметаніна, партнерство з такою поважною і респектабельною компанією є важливим кроком у справі зміцнення обороноздатності України за рахунок отримання доступу до передових технологій.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше