Укрзалізниця запускає спецзамовлення квитків для військових

АТ «Укрзалізниця» спростила процедуру купівлі квитків на поїзд захисникам та захисницям завдяки сервісу спецзамовлення.

Послуга вже доступна на порталі. Завдяки спецзамовленню військовослужбовці зможуть забронювати квитки навіть у разі їхньої відсутності у продажу.

Відтепер військовослужбовці можуть придбати проїзний документ, навіть якщо поїздка раптова, наприклад, на лікування, у відрядження або до рідних у довгоочікувану відпустку, а квитки вже розкупили
Євген Лященко, голова правління АТ «Укрзалізниця»

Як військовослужбовцю купити квиток на потяг за спецзамовленням

Щоб придбати квиток за спецзамовленням, необхідно залишити заявку на порталі не пізніше ніж за шість годин до відправлення поїзда. Після цього на вказаний замовником email прийде спеціальний код.

Викупити квиток треба в касі не пізніше ніж за одну годину до відправлення. Також необхідно предʼявити військовий квиток або посвідчення офіцера.

Спецзамовлення квитків доступне на 17 популярних серед військовослужбовців поїздів. Зокрема, це маршрути до міст, наближених до зони ведення бойових дій.

Також у компанії зазначили, що військовослужбовці можуть бронювати квитки як для себе, так і для побратимів, з якими разом збираються в дорогу.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше