В Каліфорнії збираються запустити безпілотне таксі

Послуги надаватиме компанія Zoox, яка належить Amazon.

Технологічна компанія Zoox заявила, що готується запустити бізнес робототаксі в Каліфорнії. Вона подаватиме відповідну заяву владі штату, повідомляє Reuters.

В Zoox вважають, що роботи таксі будуть більш прибутковими, ніж автономні транспортні засоби для доставки посилок.

“Ми можемо конкурувати, наприклад, з Uber і Lyft навіть на початку розвитку цієї технології”, — сказав керівник компанії Левісон.

11 липня Zoox оголосила, що стала першою компанією, яка сертифікувала спеціально побудований, повністю автономний пасажирський автомобіль VH6. Повністю електричний автономний транспортний засіб виглядає як багато концептів, запропонованих іншими автовиробниками: форма кузова схожа на тостер, 4 сидіння розташовані одне проти одного всередині. Транспортний засіб було випробувано як фізично, так і за допомогою комп’ютерного моделювання.

Інші конкуренти лише подали заявку на тести, щоб перевірити свої автономні транспортні засоби на дорозі.

Чи надасть влада Каліфорнії ліцензію на перевезення і коли перші роботаксі вийдуть на лінію – наразі невідомо.

Джерело carscoops

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше