В мережі з’явились унікальні кадри навчань бійців ЗСУ з експлуатації танків Abrams 

ЗМІ показали унікальні кадри підготовки українських танкістів з експлуатації американських танків M1A1 Abrams, які було поставлено Збройним Силам України в межах військової допомоги США.

Кадри опублікував 14 січня ресурс Military Land у Twitter (X).

“Навчання українських танкових військ на танках M1A1 Abrams, що поставляються США, за кордоном, літо 2023 року”, — написано в коментарях до відео.

На кадрах українські бійці спочатку проходять теоретичну підготовку, потім прибувають на полігон, знайомляться з технічними особливостями бойових машин, комплектують техніку боєприпасами.

Також можна помітити, що механіки-водії вже впевнено керують танками, виконуючи різноманітні маневри на полігоні, а решта членів екіпажів відпрацьовують навички завдавання вогневого ураження за допомогою основних знарядь і кулеметів.

Звернемо увагу, що на початку ролика було показано шеврон менеджера проєкту Main Battle Tank Systems, який практично не зустрічався раніше в інформаційному полі. На ньому видно напис англійськими літерами “Slava Ukraini” і нижче — Glory to the Heroes.

Джерело focus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше