В Німеччині створять єдину платіжну картку для біженців

У Німеччині хочуть запровадити платіжну картку для Біженців. У запровадженні беруть участь 14 із 16 федеральних земель.

Банківські перекази заблоковані. Тобто, запобігається можливість переказу грошей від державної підтримки в країни походження особи. Карткою не можна оплачувати товари чи послуги за кордоном. Таким чином, гроші можна витрачати лише на території Німеччини. Також є ліміт зняття готівки з такої картки.

У разі нецільового використання коштів карта може бути анульована на вимогу влади. Мова іде про салони краси, розважальні центри, алкоголь та сигарети сюди не входять.

Прем’єр-міністр Нижньої Саксонії Штефан Вайль заявив: «Фінансова підтримка, яка надається відповідно до Закону про допомогу прохачам притулку, призначені для забезпечення існування в Німеччині — вони не призначені для фінансування сімей на батьківщині та розваг».

Міністр у справах біженців та інтеграції землі Північний Рейн-Вестфалія Пол очікує, що заплановане впровадження зменшить адміністративні витрати. Платіжна картка більше не потребуватиме виплати готівки в певних пунктах. Це також полегшення біженцям, оскільки їм більше не потрібно шикуватися в чергу в певний час, щоб отримати гроші, каже Пол. Дану картку планують запровадити уже до літа.

Джерело tehnofan

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше