В режимі навігації Google Maps з’являться 3D-будівлі

Google Maps впровадив нову функцію, яка додає 3D-будівлі в режим навігації. Це доповнення до вже наявного шару 3D-будівель, який був доступний раніше.

Про появу нової можливості повідомив інсайдер @AssembleDebug у своєму Твіттері. Нова опція “показати 3D-будівлі” тепер доступна у 125 бета-версії Google Maps.

AssembleDebug повідомив, що нова функція активуватиметься під час навігації. Шар 3D-будівель показує будівлі тільки з базовою 3D-геометрією, а не з текстурами та іншими деталями. Передбачається, що такий самий рівень деталізації застосовуватиметься до 3D-будівель під час навігації. Це має допомогти користувачам орієнтуватися в місті, показуючи висоту будівель.

Це останнє з безлічі оновлень, які були впроваджені за останній рік. Серед них – відображення погоди та якості повітря, кілька оновлень, пов’язаних з ШІ та інформація про заряд батареї в реальному часі для електромобілів.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше