В США та Британії розповіли, чому в Україні не збивають дрони, як в Ізраїлі

Штати відмовились від будь-якої бойової участі у війні в Україні, тому не збиватимуть іранські дрони, які запускає росія. Про це повідомив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

Журналісти поцікавилися у представника команди Джо Байдена, чому Штати, які допомогли збивати іранські дрони в Ізраїлі, не хочуть так само допомогти Україні під час атак рф.

Дивіться, це різні конфлікти, різний повітряний простір, різні картини загроз. Президент чітко дав зрозуміти від початку конфлікту в Україні, що США не планують брати участь у конфлікті, беручи на себе бойову роль, і ми цього не робили.

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому, Джон Кірбі

Представник Білого дому звернув увагу на те, що офіційний Вашингтон надав Україні те, що їй необхідно для захисту свого повітряного простору.

На жаль, на сьогодні ми не можемо зробити цього, оскільки не маємо додаткового фінансування національної безпеки, якого українці так потребує, — пояснив він.

Як цю ситуацію коментує Британія

За словами шефа британської дипломатії Девіда Кемерона, на відміну від Ізраїлю, якому Лондон допомагав збивати іранські дрони минулими вихідними, його держава не може допомагати Україні збивати російські дрони.

Я думаю, що складність у тому, що… якщо ви хочете уникнути розширення війни в Європі, я думаю, що єдине, чого вам потрібно уникати, — це прямого зіткнення військ НАТО з російськими військами. Це було б небезпекою ескалації, — заявив глава МЗС Британії.

Він звернув увагу на те, що Україні наразі потрібні нові системи ППО, зокрема Patriot, яких не має Велика Британія.

Джерело news.online

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше