В Україні розробили Ratel Deminer, безпілотний транспортний засіб для розмінування

В Україні у рамках оборонного кластера Brave1 створили дистанційний мінний трал Ratel Deminer для розмінування.

Ratel Deminer — це дистанційний комплекс, який містить та нейтралізує протипіхотні міни, насамперед його розробили для того, аби зберігати життя українських військових.

Мінний трал має камеру денного бачення, що покращує керування, а також він може знищувати міни поширених типів ПФМ-1, ПМН-4, ПМН-3 та ПМН-2. Розробники Ratel Deminer уже провели випробування в реальних умовах, наприклад, його застосували для гуманітарного розмінування від протипіхотних мін біля Святогірська Донецької області.

Комплекс отримав статус BRV1, а отже розробку визначили пріоритетною для української армії. Нині трал покращується та вдосконалюється. До речі, це вже не перша розробка від цього виробника, яка пройшла через Brave1. Вони також створили наземних роботів-камікадзе Ratel S та Ratel M.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше