В Україні успішно протестували вітчизняну машину для розмінування MV-4

Українська компанія «А3ТЕХ-УКРАЇНА» успішно зібрала та протестувала роботизовану машину розмінування MV-4, розроблену за технологією хорватської компанії DOK-ING.

За словами заступника міністра Ганни Гвоздяр, дана машина призначена для гуманітарного розмінування на дистанційному управлінні, забезпечуючи безпеку оператора на відстані до півтора кілометра. Вона здатна працювати на різних типах ґрунту та знешкоджувати протипіхотні міни різних типів та видів, включаючи ті, що містять до 650 г тротилового еквівалента.

Машина пройшла випробування в польових умовах, включаючи вибухові тести, витримавши п’ять підривів. Українські фахівці активно працюють над розробкою спеціалізованої техніки, адаптованої до місцевих умов, та залучають до спільного виробництва партнерів із відповідним досвідом.

DOK-ING MV-4 є легким роботизованим комплексом для розмінування, здатним витримувати вибухи мін і боєприпасів. Він оснащений інструментами, що замінюються, що дозволяє виконувати різні завдання з підготовки території, включаючи очищення землі від вибухових пристроїв і пошук закопаних предметів. Такі машини вже успішно використовуються для розмінування територій в Україні.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше