В Україні виплати за народження дитини тепер будуть до 384000 гривень

У Верховній Раді вирішили боротися з низькою народжуваністю в країні. З цією метою розглянуто законопроєкт №11072, щодо збільшення виплат при народженні дитини.

На сайті парламенту опублікований відповідний документ.

«Аналізуючи останні роки, народжуваність в Україні знизилася. Загалом за останні десять років народжуваність в країні впала на 40%. Причини зниження народжуваності різноманітні, але головними проблемами залишається, низький рівень допомоги при народженні дітей, а також військові дії на території України», – йдеться у пояснювальній записці до документа.

Таким чином, якщо документ погодять, виплати при народженні становитимуть:

  • При народженні першої дитини, держава має надати допомогу у розмірі 384 500 гривень.
  • У разі народження другої дитини, розмір допомоги рекомендовано 256,3 тис. грн.
  • На третю та кожну наступну дитину запропонований розмір допомоги 128 200 гривень.

Нагадаємо, що нині розмір державної допомоги при народженні (усиновленні) дитини становить приблизно 41 300 гривень. Ця сума не переглядалася протягом десяти років і за цей час, щодо долара, знецінилася майже вдвічі.

Джерело tehnofan

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше