В Україні запустили бренд одягу для 3% населення планети: чим особливий (відео)
Український бренд чоловічого одягу Three Percent презентував першу капсулу tech wear. В основі колекції – ергономічний крій, технологічні матеріали та увага до деталей. Це своєрідна уніформа сучасної людини 21 століття.
Розробники створюють одяг для людей, яким близькі цінності, які сповідує бренд. Насамперед – це мінімалізм, функціональність та антиспоживання.
Засновник бренду – львів’янин Любомир Сидор. За задумом капсула має вузький напрямок – призначена для 3% населення. Це люди, яким важлива функціональність, якість, мінімалізм та турбота про планету.
Більшість tech wear луків створені так, щоб захистити нас від будь-якого кислотного дощу або апокаліпсису. А це не потрібне. Нам не потрібно 17 кишень – потрібно рівно 5, але щоб кожна виконувала своє призначення і ти знав, де що лежить,
– Зазначає засновник бренду Любомир Сидор.
Колекція є практичним мінімумом речей, які людина дійсно буде носити кожен день. ‘Речі повинні бути такими, щоб купувати їх рідко, носити довго, а також почувати себе зручно та круто в будь-яких умовах’, – додають розробники.
Яка капсула
Колекція чоловічого одягу виконана в базових і одночасно трендових кольорах: space grey, vantablack (найтемніший колір на планеті), midnight blue, moon sand. Вони ідеально ‘міксуються’ між собою, а також підходять для створення монохромних образів.
До уваги покупців представлені:
- чоловічі овершорти (сорочки) – мають потаємні кишені, подовжені манжети для захисту годинника від пошкоджень та гумку на нижній стороні, яка надає еластичності;
- футболки вільного крою;
- лонгсліви (футболки з довгим рукавом);
- світшоти;
- штани – регулюються знизу і трансформуються з прямого крою у звужений;
- кепки – ідеально поміщаються у верхню кишеню сорочки;
- захисні маски – мають відділення для змінного фільтра та стрічку-регулятор.
Зауважимо! З метою захисту довкілля розробники прагнуть мінімізувати виробництво зайвих елементів. Так вони зробили упаковку, яку можна повторно використовувати. Крім того, одяг не має бірок. Натомість є брелок, який також можна використовувати в інших цілях.