В ЗСУ повідомили, чи вручатимуть повістки на блокпостах

Практика покарання у вигляді відправлення на військову службу поки що застосовуватись не буде.

Величезна кількість блокпостів по всій Україні (навіть глибоко у тилу) створює чимало незручностей для автомобілістів. В ЗСУ розповіли, чи будуть на цих постах дублювати функцію воєнкомів.

За порушення правил дорожнього руху на блокпостах повістки поки що не вручають. Їх видають для того, аби людина з’явилась в територіальний центр комплектації. Про це розповів начальник Управління персоналу Штабу Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

Він наголосив: у більшості випадків повістка вручається для уточнення військово-облікових даних.

“Просто так вручити повістку на блокпосту, яка б означала, що людину одразу відправлять у військову частину, – це неможливо. Ця повістка видається лише тоді, коли людина пройшла медогляд, коли уточнені всі дані”, – пояснив він.

За його словами, чутки про те, що повістки дають на блокпостах за порушення ПДР – неправдиві. Проте людині повістку можуть дати, аби та уточнила свої дані у територіальних центрах комплектування.

Горбач також наголосив, що повістка не може бути покаранням – для цього є відповідні органи, зокрема суди, які визначають відповідальність.

Джерело avtomir

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше