Вчені показали, як відрізняються обличчя багатих та бідних людей

Співробітники Університету Глазго (Шотландія) вивчили обличчя людей та їхнє сприйняття у суспільстві.

Виявилося, форма обличчя та міміка можуть впливати на те, якою людину бачать і вважають оточуючі люди: вона може здатися їм або багатою, або бідною.

Нове дослідження показало, що типовий мільйонер виглядає так: вузьке обличчя, кирпаті куточки рота, підняті брови, високий лоб, видатний ніс, близько посаджені очі, рум’яні щоки, світле обличчя. Загалом чимось нагадує Марка Цукерберга та Джеффа Безоса.

Обличчя, які асоціюють із бідністю, виглядають більш «дитячими» — з присадкуватими та округлими рисами.

«Результати [дослідження] продемонстрували, що стереотипи пояснюють зв’язок між зовнішністю та судженнями про становище людей у ​​соціальному класі. Стереотипи, яких ми дотримуємось, впливають на те, як ми сприймаємо інших: вони спотворюють наше сприйняття», – наголосили вчені.

Джерело vsviti

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше