Вчені сфотографували найбільшу колонію пінгвінів у світі (фото)

Дослідники з Британської антарктичної служби (BAS) провели аерофотозйомку незаселеного вулканічного острова Завадовського архіпелагу Південні Сандвічеві острови в південній частині Атлантичного океану. Метою було вивчити найбільшу колонію пінгвінів, що налічує понад мільйон особин.

Група із шести вчених на початку грудня 2023 року прибула на віддалений острів площею 25 квадратних кілометрів, щоб провести моніторинг популяції пінгвінів. Дослідники зробили знімки з дронів та зібрали гуано цих птахів.

Якщо нові фото виявляться якісним способом моніторингу наземного біорізноманіття, їх можна буде використовувати для відстеження колоній у майбутньому. Це скоротить необхідність у ризикованих і дорогих експедиціях на острів, який знаходиться за 2000 кілометрів від Фолклендських островів, а подорож до нього триває тиждень.

«Ми знаємо, що острів Завадовського має унікальне біорізноманіття, це важливе місце для пінгвінів, але наші наукові дані неймовірно обмежені. Цей проєкт — спільна спроба отримати базові дані про острів та надійні методи моніторингу його у майбутньому, щоб можна було приймати обґрунтовані рішення про те, як керувати та захищати місцеві види», — зазначив Норман Реткліфф, еколог Британської антарктичної служби та керівник проєкту.

Джерело vsviti

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше