Велика Британія вводить нові санкції проти російських авіакомпаній
Війна росії проти України продовжує негативно впливати на економіку країни-агресорки. Так, у Великій Британії ввели чергові санкції проти російських авіакомпаній.
У четвер 19 травня уряд Великої Британії наклав чергові санкції на росію. Мовиться про авіасектор країни-агресорки.
Росія втратить ще 50 мільйонів фунтів стерлінгів. Зокрема санкції стосуються “Аерофлоту”, “Уральських авіаліній”, а також “Росії”. Тепер ці компанії не мають можливості продавати свої слоти в аеропортах Великої Британії.
Нагадаємо, що ними росія не може скористатися через закритий повітряний простір для країни агресорки. Таке рішення уряду Великої Британії позбавить країну-агресорку ще близько 50 мільйонів фунтів стерлінгів.
Поки путін продовжує свій варварський напад на Україну, ми продовжуватимемо атакувати російську економіку. Ми вже закрили повітряний простір для російських компаній, – підкреслила міністерка закордонних справ Ліз Трасс.
Вона наголосила, що нові санкції не дозволять росії отримувати кошти за ті слоти в аеропортах Великої Британії, які вона не використовує. Ліз Трасс додала, що кожна санкція проти росії – чітке послання для путіна. І воно максимально просте: “ми не зупинимося, доки Україна не переможе”.
Міністр транспорту Грант Шеппс додав, що Велика Британія була серед перших, хто наклав санкції як на путіна, так і на його союзників. Крім того, держава унеможливила вхід на її територію ані кораблів, ані літаків. Це також неабияк вплинуло на світову торгівлю та комерцію країни-агресорки.
Санкції проти росії діють ефективно
Чого тільки варте збільшення кількості магазинних крадіжок у країні-агресорці. Їхній сплеск виявили саме після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Так, упродовж місяця крадіжок стало на 18% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Якщо говорити в цифрах, то мовиться про 130 пограбувань, де середній чек становить 1 500 рублів (близько 700 гривень за нинішнім курсом).
Цікаво, що виносять з крамниць їжу. Найчастіше – 19% – кондитерські вироби. Також несуть додому без оплати ковбасу – 16% та алкоголь – 14%.