Велика кількість власників iPhone 13 скаржаться на рожевий екран, підгальмовування та перезавантаження

У китайських соціальних мережах велика кількість користувачів iPhone 13 повідомляють, що весь екран смартфона заливає рожевим кольором, при цьому проблему не вирішує ні перезавантаження, ні навіть скидання налаштувань.

Крім того, користувачі скаржаться, що на додаток до рожевого екрану на смартфоні з’явилися явно помітні гальмування, з’являються скріншоти з раніше запущених програм. Деякі телефони самостійно перезавантажуються і таке інше.

Як пише один із користувачів під ніком @Boss Lianbo, офіційна служба підтримки клієнтів Apple сьогодні зробила такий коментар: «Ми не отримували відповідних повідомлень про те, що ця ситуація є апаратною проблемою. Оскільки така ситуація зазвичай спричинена зависанням системи».

Служба підтримки пропонує користувачам спочатку створити резервну копію даних свого мобільного телефону та оновити систему до останньої версії. Крім того, якщо деякі програми на телефоні не були оновлені, рекомендується оновити їх, щоб унеможливити несумісність версії програми та версії iOS.

Ця проблема виявляється на iPhone 13, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max. При цьому весь екран стає рожевим, а значки у рядку стану залишаються помітними. Імовірно, що це справді якась програмна проблема.

Користувачі жартують, що ‘уникли легендарного зеленого екрану, але їм не вдалося уникнути рожевого екрану’. До речі, такі повідомлення з’являлися ще у жовтні, відразу після запуску пристрою, але вони були поодинокими.

Джерело mydrivers

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше