Відео першої у світі реклами, що повністю створена штучним інтелектом

Нідерландський лідер у виробництві напівпровідників ASML представив революційний “перший рекламний ролик”, повністю створений штучним інтелектом. Відео під назвою “Стоячи на плечах гігантів” демонструє ідею, що мікропроцесорна індустрія та технологічний прогрес зобов’язані своїм розвитком колективним досягненням візіонерів, що ілюструє відома цитата Ісаака Ньютона.

Як це створили?

Команда ASML використовувала моделі Midjourney та алгоритми RunwayAI з мінімальним втручанням людини в процес монтажу, демонструючи величезний потенціал ШІ у творчій сфері, інформує 24 Канал. Відео не лише демонструє видатні досягнення в галузі технологічних інновацій, але й відзначає трансформаційний вплив ШІ на різні аспекти повсякденного життя.

Цікаві деталі

Особливо складною сценою у відео було зображення Ньютона з яблуком у руці, що потребувало понад 20 спроб для досягнення точності.
В ході ретельного процесу було створено понад 9 800 кадрів, щоб досягти бажаного результату, що вкотре акцентує на тонкощах та самовідданості, докладених операторами.
Загалом у фільмі було використано 1 963 репліки, з яких було створено 7 852 зображення.
Цифрові зображення пройшли ретельне редагування та рендеринг на більш ніж 900 комп’ютерах. Потім алгоритми RunwayAI обробили отримані рендери, в результаті чого було створено 25 957 кадрів, кожен розміром 1 000 МБ.

Джерело 24tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше