Військовий ЗСУ зібрав антидронову рушницю, яка здатна глушити БПЛА на відстані 700 метрів

Український військовий Сергій Петришин зібрав антидронову рушницю, за допомогою якої можна збивати ворожі дрони. Антидронова система дозволяє глушити комерційні дрони на відстані 700 метрів.

“Я підняв інформацію в інтернеті, дивився, спілкувався з військовими, які мали якісь напрацювання в цьому напрямку. Обговорювали це з військовими з інших бригад”, – розповів Сергій.

“Першу антидронову рушницю було складно виготовити, бо треба було все підганяти. Другу вже пішло швидше. Я трохи покращив конструкцію, удосконалив – поставив потужніші батареї, блоки та антени. За період, який ми були на Бахмутському напрямку, поки нас не вивели, я виготовив вісім рушниць”, – повідомив розробник.

Випробування першої антидронової рушниці пройшли успішно: на відстані близько 700 метрів зброя вразила безпілотний літальний апарат Mavic 3T. Це був дуже добрий результат, оскільки саме на відстані 500-700 метрів людина може побачити дрон, не застосовуючи для цього спеціальну оптику.

Антидронову рушницю слід направити на безпілотний літальний апарат, коли той з’явиться в полі зору людини. Електромагнітне поле, яке створює антидронова система, перешкоджає частотам, на яких дрон управляється від пульта. Антидронова рушниця повинна взаємодіяти з БПЛА доти, доки у безпілотника не сяде батарейка. Найефективніша така рушниця під час взаємодії з Mavic. Вартість рушниці складає від 45 до 50 тисяч.

 

Джерело umannews

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше