Власники iPhone можуть керувати Siri за допомогою різних фраз

Apple впровадила нову функцію спеціальних можливостей під назвою Vocal Shortcuts в iOS 18. Після появи бета-версії “вісімнадцятки” користувачі виявили, що ця опція дає їм змогу навчити Siri новим словам для пробудження.

Завдяки голосовим командам користувачі можуть призначити власну фразу, яку Siri розпізнає для запуску ярликів і виконання складних завдань. Один із таких ярликів може слугувати альтернативою “Привіт, Siri”.

Для налаштування голосової команди необхідно відкрити застосунок “Налаштування”, перейти в розділ “Спеціальні можливості” і прокрутити вниз до пункту “Голосові команди”. Потім увійти в розділ “Налаштувати голосові команди” і вибрати “Siri” (а не “Запит Siri”). Далі слід ввести нове ім’я, яке користувач хоче використовувати для активації Siri, наприклад “Комп’ютер”.

Налаштування голосової команди Siri

Після встановлення нового імені користувач може вимовити його, щоб активувати Siri у себе на айфоні.

Варто зазначити, що ця функція обмежена iPhone і не синхронізується з іншими пристроями на кшталт HomePod, тому їхнім користувачам доведеться продовжувати використовувати Siri.

Налаштування голосового ярлика Siri 2

Як було зазначено на “Реддіті”, після налаштування цієї функції користувачеві доведеться дочекатися активації і лише потім давати команду. За допомогою Siri можна без зупинки вимовити цільну фразу, наприклад: “Гей, Siri, котра година?”. Однак це не спрацює з налаштуванням Vocal Shortcut (користувачеві необхідно вимовити слово пробудження, зробити паузу, а потім дати команду, щойно слово пробудження активує Siri).

Через затримку більшість користувачів навряд чи захочуть використовувати нову функцію постійно, вважають учасники обговорення на “Реддіті”.

Голосові команди можна використовувати для запуску будь-якого ярлика, налаштування широкого спектра системних функцій і тригерів додатків, комбінувати з власним звуком замість мови тощо.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше