ВООЗ визнала залежність від ігор офіційним захворюванням

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) назвала залежність від відеоігор захворюванням. Його включили до Реєстру Міжнародної класифікації хвороб (МКХ-11). Оновлену версію документа було опубліковано на сайті організації.

Згідно з його класифікацією, хворобу назвали ігровим розладом. Вона характеризується постійною або періодичною втратою контролю за проведенням часу у відеоіграх. Також до списку симптомів увійшла зміна життєвих пріоритетів від повсякденного життя у бік ігор.

Симптоми можуть проявлятися як постійно, і періодично. Лікарі можуть ставити відповідний діагноз, якщо помічають згубний вплив відеоігор на пацієнта протягом року.

МКБ – це основний міжнародний документ, який використовується для класифікації хвороб у глобальних масштабах. ВООЗ переглядає його стандарти з 1948 року. Попередню версію документа було прийнято у 1990 році.

Джерело who

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше