ЗСУ отримають БПЛА «Морок» для завдання ударів у глибокому тилу

Сергій Притула оприлюднив фотознімок ударного БПЛА «Морок». Збір 177 млн грн на далекобійні дрони-камікадзе був оголошений ним близько місяця тому. За словами волонтера, перші літальні апарати незабаром будуть передані відповідним структурам.

Широкій публіці безпілотник «Морок» був представлений уперше. Він призначений для ураження цілей, що знаходяться в глибокому тилу супротивника. До речі, аналогічним чином були зібрані кошти на закупівлю безпілотників «Бобер», здатних долетіти до москви. Вартість одного такого БПЛА складає 4 млн грн. «Морок» обходиться в 1,7 млн грн. Таким чином, дрон-камікадзе не лише став менше в габаритах, але і дешевше.

Сергій Притула та дрон-камікадзе “Бобер”

Технічні характеристики «Морока» тримаються в секреті. При довжині фюзеляжу 1,5 м беспілотник має розмах крил 1,5 м. Аеродинамічну схему ударний дрон запозичив у реактивних літальних апаратів.

БПЛА Shahed-136

У листопаді стало відомо, що в Україні налагодили серійне виробництво аналогів Shahed-136. Маються на увазі беспілотники з БЧ вагою 40-50 кг, здібні здолати 1-2 тис. км шляху.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше