WhatsApp оновлюється: тепер у чатах можна закріпити до трьох ключових повідомлень

WhatsApp оновлює функцію закріплення повідомлень та дозволяє користувачам зберігати до трьох важливих повідомлень у верхній частині чату. Це нововведення, від Meta, дозволяє зручно управляти інформацією в додатку.

Оновлена функція дозволить користувачам швидко отримувати доступ до важливої інформації, яка збережена у чатах. Раніше можна було закріплювати лише одне повідомлення, але з цим оновленням вони матимуть змогу зберігати до трьох повідомлень.

Крім текстових повідомлень, користувачі також можуть закріплювати зображення та опитування. Ці повідомлення залишатимуться у верхній частині чату протягом 24 годин, 7 днів або цілого місяця, залежно від вибору користувача.

Для закріплення повідомлення вам просто потрібно натиснути на нього, вибрати опцію “закріпити” та визначити тривалість. Ця функція дозволяє зберігати важливу інформацію під рукою та швидко отримувати до неї доступ.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше