WhatsApp зможе перетворювати голосові повідомлення на текст

У програмі бета-тестування WhatsApp для Android з’явилася опціональна функція текстової розшифровки голосових повідомлень – для цього доведеться завантажити відповідний модуль об’ємом 150 Мбайт.

Голосові повідомлення, що з’явилися в багатьох сучасних месенджерах, швидко набули популярності, однак у цієї функції чимало противників, які не бажають або не мають можливості їх слухати – наприклад, через проблеми зі слухом або галасливе оточення. Розробники пішли назустріч, у результаті з’явилося безліч рішень – від сторонніх до вбудованих. Так, Telegram спочатку заполонили спеціалізовані боти, а потім з’явилася і власна функція – щоправда, у складі платної підписки. Схоже, у WhatsApp вирішили прислухатися до голосу стражденних.

На скріншоті видно, як WhatsApp пропонує завантажити модуль розпізнавання мови та увімкнути розшифровку голосових повідомлень із підтримкою наскрізного шифрування, однак важко сказати, коли ця функція з’явиться на стабільному каналі оновлень.

Джерело wccftech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше