Xiaomi готує ще один смартфон на честь 100-річчя Walt Disney

Компанія Xiaomi почала тизерити новий смартфон. Точніше, це не нова модель, а ще одна спеціальна версія вже наявного пристрою.

Влітку китайський виробник представив CIVI 3 Disney 100th Anniversary Edition – спеціальну версію смартфона CIVI 3 на честь 100-річчя компанії Walt Disney. Нова версія також присвячена ювілею Walt Disney і, схоже, CIVI 3 знову ляже в її основу.

На корпусі CIVI 3 Disney 100th Anniversary Edition зображено Мікі Мауса (Mickey Mouse), а от нова версія буде присвячена іншому персонажу – ведмедеві Лотсо з “Історії іграшок 3” (Toy Story 3), який також відомий як “ведмідь для обіймашок” (Lots-o’-Huggin’ Bear).

Найімовірніше, смартфон буде пофарбований у рожевий колір і буде упакований в оригінальну коробку зі стікерами, стилізованою скріпкою для відкриття лотка з SIM-картами тощо. А ось характеристики не зміняться.

Презентація нової версії CIVI 3 відбудеться 22 січня.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше