Xiaomi на своєму мегазаводі збирає один автомобіль за 76 секунд (відео)

Китайський техногігант, який нещодавно представив світові свій перший власний електромобіль Xiaomi SU7, поділився кадрами роботи свого конвеєра.

Засновник, голова правління та генеральний директор Xiaomi – Лей Цзюнь, повідомив, що компанія збирає 40 автомобіль на годину. Це означає, що абсолютно новий SU7 сходить з конвеєра кожні 76 секунд.

Такого результату досягли завдяки високій автоматизації виробничої лінії та застосуванням під час збірки 700 інтелектуальних роботів. Роботи виконують різноманітні завдання, такі як: транспортування деталей, а також їх перевірка та встановлення.

Як зазначив голова компанії, в кузовному цеху працює 20 співробітників та 381 робот. На одну робочу станцію встановлено вісім “роботизованих рук” (по чотири з кожного боку автомобіля), які встановлюють кузовні панелі та займаються їх підгонкою.

Також роботи встановлюють скло та панорамний дах. Загалом на збірку одного кузова витрачається менше ніж 30 секунд. Як стверджує Xiaomi – це вдвічі швидше, ніж у інших автовиробників. Подібна система встановлена й у фарбувальному цеху. Компанія вважає що використання роботизованих систем є більш ефективним за людей-операторів.

Xiaomi планує досягти показника продажів у 100 000 одиниць на рік у 2024 році та до 900 000 одиниць протягом наступних трьох років. Для цього компанія перед початком продажів почала надавати SU7 блогерам та інфлюенсерам і схоже, досягнула бажаного.

Всього за перші пів години з моменту відкриття замовлення компанія отримала 50 000 запитів на бронювання. Через 24 години вони отримали 90 000 бронювань. Компанія вже почала поставки автомобілем клієнтам.

 

Джерело auto.24tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше