Xiaomi показала дві нові Bluetooth-колонки із захистом IP67 і 360-градусним звучанням

Компанія Xiaomi показала в Китаї дві нові бездротові колонки.

Новинки назвали Xiaomi Bluetooth Speaker і Xiaomi Bluetooth Speaker Mini. Велика колонка оснащена акустичною системою з 5 блоків. Вона забезпечує максимальну гучність 93 дБ. У новинці є захист IP67 і тканинний чохол. Живиться пристрій від акумулятора на 4800 мАг. Він забезпечує автономність до 17 годин. Xiaomi Bluetooth Speaker підтримує швидку зарядку 22.5 Вт. Новинку можна використовувати як павербанк. Крім цього, в пристрої є Bluetooth 5.3, 360-градусне звучання, а також інтеграція з пристроями на базі HyperOS.

Що стосується Xiaomi Bluetooth Speaker Mini, то вона відрізняється зменшеними розмірами. При цьому новинка також має захист IP67, модуль Bluetooth 5.3 і підтримку об’ємного звучання. Живиться колонка від батареї на 2000 мАг.

Xiaomi Bluetooth Speaker і Xiaomi Bluetooth Speaker Mini вже можна купити в Китаї за $32 і $82 відповідно.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше