Xiaomi представила дуже дешевий роутер із сучасними можливостями

Новий роутер Xiaomi AX1500 став доступним для попереднього замовлення за ціною 18 доларів.

Теоретична дводіапазонна одночасна швидкість маршрутизатора Xiaomi AX1500 досягає 1501 Мбіт/с, а діапазон 5 ГГц підтримує технологію Wi-Fi 6. Роутер отримав 4 гігабітні адаптивні мережеві порти WAN/LAN. Вхідний кабель може бути підключений до будь-якого мережного порту.

Xiaomi AX1500 підтримує технологію Xiaomi Mesh, що дозволяє підключити до 10 маршрутизаторів. Завдяки технології OFDMA маршрутизатор може виконувати передачу даних для декількох пристроїв одночасно, дозволяючи кільком пристроям одночасно отримувати доступ до Інтернету, не заважаючи один одному.

Програма Mijia автоматично виявляє інтелектуальні пристрої Xiaomi, які ще не підключені до Мережі. При цьому користувачам не потрібно вводити пароль, ви можете легко отримати доступ до мережі одним натисканням. Коли кілька пристроїв підключено до мережі, роутер може ідентифікувати смартфони Xiaomi/Redmi та відкривати виділений канал прискорення в ігрових сценаріях, ефективно скорочуючи затримки.

Продаж новинки в Китаї розпочнеться 12 грудня.

Джерело vsviti

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше