Xiaomi винайшла новий динамік для смартфона з механічною кришкою

У лютому 2021 року Beijing Xiaomi Mobile Software подала патент до USPTO (Відомство США з патентів та товарних знаків) на «структуру, метод, пристрій та електронний пристрій регулювання режиму виведення звуку». Водночас компанія також подала той самий патент в EUIPO (Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу) під заголовком «Рухлива кришка мобільного пристрою».

У документації згадується смартфон Xiaomi з унікальною акустичною системою, яка повинна забезпечувати покращену якість звуку як у режимі гучного зв’язку, так і в режимі розмови за звичайним динаміком. В описі патенту йдеться, що в сучасних смартфонах дуже мало вільного місця для забезпечення гарного звуку як в режимі гучного зв’язку, так і при звичайній розмові (з телефоном біля вуха). Наступний винахід має забезпечити розв’язання цієї проблеми.

У верхній частині телефону Xiaomi знаходиться динамік з рухомою кришкою, яку можна відкривати й закривати. Для цього встановлено невелику напрямну. Коли користувач відтворює музику або спілкується по гучномовному зв’язку, кришка відкрита, тому звук виходить через отвори гучномовця. Цей процес є автоматичним, хоча користувач також може вручну змінити режим звуку: режим гучномовця або режим дзвінка.

При телефонному дзвінку бажано низькочастотне поширення звуку, проте домогтися цього не так просто через отвори в динаміці. Саме тому Xiaomi вигадала кришку, що закриває отвір динаміка в режимі розмови. Таким чином, звукові хвилі прямують у бік екрану, що дозволяє чути якісніший звук.

Поки що невідомо, у якому смартфоні Xiaomi вперше використовуватиметься така система. Але виробника варто похвалити за те, що додавши у свої смартфони якісний стереозвук з динаміками Harman Kardon, компанія не зупиняється на досягнутому.

Джерело letsgodigital

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше