YouTube Music тепер дозволяє знаходити пісні за допомогою наспівування

YouTube Music нарешті представила функцію, яку багато користувачів довго очікували: можливість шукати пісні, наспівуючи або програючи їх. Це доповнення було помічено в останній версії програми 7.02 для Android.

Нова функція дає змогу користувачам ідентифікувати пісні, наспівуючи або програючи мелодію. Спочатку вона була протестована як експеримент на YouTube і тепер поширюється на користувачів YouTube Music на Android. Для доступу до функції “пошук за наспівом” користувачі можуть натиснути на значок пошуку в правому верхньому кутку додатка YouTube Music. Поруч з існуючим значком мікрофона для голосового пошуку тепер з’явився новий значок у вигляді хвилі. При натисканні на цей значок відкривається сторінка пошуку, на якій користувачів запрошують “відтворити, заспівати або наспівати пісню”.

Штучний інтелект Google порівнює ваші вокальні стилі з величезною бібліотекою пісень YouTube Music і, як правило, знаходить відповідність, показуючи повноекранний результат пошуку. Користувачі можуть вибрати відтворення пісні або зберегти її у своїй бібліотеці для прослуховування пізніше.

Користувачі вже повідомляють, що функція ефективно працює для пісень різними мовами. Хоча поширення все ще триває і наразі доступне для користувачів Android з версією програми 7.02, власники пристроїв iOS також скоро зможуть приєднатися до “співочої вечірки”.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше