YouTube оголошує війну блокувальникам реклами: новий метод вже в дії

“Ютуб” впроваджує новий захід протидії блокувальникам реклами, ускладнюючи перегляд контенту без підписки на YouTube Premium.

Раніше платформа використовувала різні способи боротьби на кшталт сповільнення роботи сайту, затримки при завантаженні відео та постановки ролика на паузу з нагадуванням про необхідність вимкнення блокувальника. Однак користувачі знаходили способи обходу цих заходів. У зв’язку з цим сервіс вдався до нової тактики: відео автоматично перемотується до кінця в разі виявлення використання блокувальника реклами. Таким чином, глядачі змушені або дивитися рекламу, або оформляти підписку на YouTube Premium.

Платформа послідовно посилює заходи проти блокувальників реклами. Просте повідомлення з проханням відключити рекламний фільтр ігнорувалося, а зниження швидкості потокової передачі викликало незручності, але не зупинялося користувачами. Новий підхід покликаний примусити аудиторію до відмови від блокувальників, оскільки “перекидання” відео в самий кінець виключає можливість перегляду контенту.

New Youtube adblock weird behaviour – video automatically skips to the end
byu/SDHD4K inyoutube

Спроби користувачів обійти нове обмеження через перемотування або використання інших розширень успіхом поки не увінчалися: відео або перемотується до кінця, або завантажується нескінченно. Альтернативи наразі включають надію на вдосконалення блокувальників реклами або підписку на YouTube Premium, яка за невелику щомісячну плату усуває рекламу і пов’язані з нею проблеми.

“Ютуб” також вводить нові функції у фірмових сервісах. Додаток YouTube Music для Android тепер має можливість, аналогічну Shazam: користувачі можуть наспівувати, насвистувати або відтворювати запис пісні, щоб дізнатися назву треку. Нова функція відображається у вигляді значка звукової хвилі поруч із мікрофоном у верхньому правому куті екрана пошуку.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше