З’явилась можливість дивитись TikTok-відео на телевізорі: як це зробити

На виставці CES 2024 компанія Google оголосила, що відео з TikTok тепер можна транслювати на великі екрани завдяки цифровому медіаплеєру Chromecast.

Застосунок для обміну коротких відео TikTok тепер сумісний із телевізорами. Відповідна функція надійшла з останнім оновленням Chromecast, у якому TikTok поповнив широкий перелік з сотень підтримуваних програм.

“Відколи ми запустили Chromecast, ми працюємо над тим, щоб надати можливості трансляції для більшої кількості програм і пристроїв. Відсьогодні ви можете транслювати вміст TikTok з телефону на вбудовані пристрої Chromecast. І це тільки початок — незабаром ви зможете транслювати live-відео з TikTok на великий екран”, — оголосили в Google.

Як відтворити TikTok на телевізорі

Щоб транслювати TikTok-відео на телевізор, необхідно мати останню версію застосунку на смартфоні або планшеті, Smart TV, Chromecast і підключення до WiFi. Для початку трансляції достатньо відкрити відео, натиснути кнопку “Поділитися” в нижньому правому куті та обрати варіант Cast (між “Зберегти відео” та “Вимкнути субтитри”).

В Google також анонсували, що цього року буде запущено нову функцію трансляції, яка дозволить переносити те, що відтворюється на Spotify і YouTube Music, між пристроями Pixel (наприклад, телефоном і планшетом).

Джерело nv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше