З’явилася нова версія застосунку «Повітряна тривога»

Застосунок “Повітряна тривога” оновили сповіщеннями від ОВА та цивільного захисту України про різні типи небезпек, стихійні лиха та інструкції з подальших дій у таких ситуаціях. Оновлення вже доступне для користувачів iOS, Android, повідомили у компанії Ajax Systems, яка випускає застосунок.

Для кожного типу тривоги розробники створили унікальні сповіщення, включно зі звуковими сигналами та текстовими повідомленнями з рекомендаціями дій. Інформація про всі види небезпеки надходить від чергових центрів оповіщення цивільного захисту та ДСНС.

Також у новій версії застосунку покращили режим енергозбереження, виправили помилки зі звуками оголошення тривоги та оновлення статусу в закріпленому сповіщенні.

Оновлений застосунок має версію 5.2. Якщо застосунок не оновився автоматично, його можна оновити вручну або встановити повторно.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше