З наступного місяця Google почне видаляти неактивні облікові записи користувачів

Ще в травні Google офіційно оголосив, що почне видаляти особисті облікові записи, які були неактивні протягом двох років, а процес очищення почнеться в грудні 2023 року. Цей досить радикальний крок пояснюється тим, що старі облікові записи зазвичай є найбільшою мішенню для хакерів. оскільки вони можуть використовувати ненадійні паролі. Вони також є цілями зловмисних дій, таких як спам, фішинг і викрадення облікових записів.

Тепер Google почав розсилати електронною поштою нагадування користувачам з неактивними обліковими записами про видалення, попереджаючи їх, що їхні облікові записи видаляються з міркувань безпеки. Ті, кого це стосується, отримають електронний лист із повідомленням про те, що цей крок реалізується, щоб «захистити вашу особисту інформацію та запобігти будь-якому несанкціонованому доступу до вашого облікового запису, навіть якщо ви більше не користуєтеся нашими послугами».

Це може бути проблематично для людей, які раніше використовували певні адреси електронної пошти для реєстрації на веб-сайтах – видалення цих облікових записів також може означати втрату доступу до деяких сайтів.

Щодо того, що буде видалено, Google чітко дав зрозуміти, що видалить усі дані, знайдені в будь-якій зі своїх служб, таких як Gmail, Документи, Диск тощо. Однак важливо зазначити, що якщо обліковий запис використовувався для завантаження відео YouTube, воно не буде видалено, оскільки такий крок також може означати видалення застарілого вмісту на YouTube.

Якщо ви перебуваєте серед тих, кого це стосується, і ви хочете уникнути видалення свого облікового запису, надішліть електронний лист, завантажте програму з магазину Play або перегляньте відео на YouTube через цей обліковий запис до грудня, щоб показати активність облікового запису.

Примітно, що Google видаляє лише особисті облікові записи, корпоративні й навчальні адреси електронної пошти не постраждають. Тим не менш, процес буде незворотнім, тож дійте відповідно.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело techtoday
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше