Зброя проти російських атак: Німеччина передає Україні сучасні системи ППО Skynex

Німеччина передає Україні сучасні системи ППО Skynex для зміцнення оборони. Ці зенітні комплекси є важливим елементом захисту від безпілотників, крилатих ракет та інших повітряних загроз.

Експерти відзначають високу точність і ефективність Skynex завдяки передовим технологіям. ЗРК виробництва компанії Rheinmetall управляються системою Oerlikon Skymaster, забезпечуючи гнучкість і масштабованість за рахунок інтеграції датчиків та інших компонентів.

Головна особливість Skynex – відкрита модульна архітектура, що дозволяє швидко змінювати озброєння під ті чи інші типи завдань.

ЗРК має різноманітний арсенал, починаючи від гармати Oerlikon Revolver Gun Mk3 і засобів РЕБ – закінчуючи ракетами HALCON SkyKnight C-RAM/C-PGM, мультисенсорними блоками для кращого відстеження загроз з повітря і 3D-радаром Oerlikon X-TAR3D.

Передача Києву систем ППО Skynex є важливим кроком у зміцненні обороноздатності України, сходяться на думці експерти.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше