Зброю, яку спочатку планували передати Україні, отримав Ізраїль – посол Боднар

Ізраїльські атаки на Сектор Гази вплинули на збройну допомогу західних країн Україні та на сприйняття російсько-української війни.

Про це заявив посол України в Туреччині Василь Боднар, інформує Anadolu.

Він зазначив, що міжнародні ЗМІ змістили свою увагу на війну в Секторі Гази, тому дехто вважає, що війна в Україні закінчилася. До того ж зброя, яку планувалося надати Україні, була відправлена до Ізраїлю, а внутрішньополітична динаміка в західних країнах є фактором, що впливає на надання допомоги.

За словами Боднара, одними з таких факторів є майбутні президентські вибори в США, позицію урядів Угорщини та Словаччини, а також блокування фермерами українських вантажівок на прикордонних пунктах у Польщі.

Боднар зазначив, що росія вважає, що воює із Заходом і НАТО, а не з Україною, і що на Заході спостерігається дискурс про те, що “допомогти Україні дешевше, ніж воювати самим собі”.

Підкресливши, що Київ знає про існування різних ідей у ​​західних країнах щодо допомоги Україні, дипломат зазначив, що саме з цієї причини Україна почала нарощувати свої потужності з виробництва зброї.

Він наголосив на важливості того, щоб країна виробляла власну зброю, зазначивши: “Україна має бути уроком для інших країн”.

Джерело censor.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше