ZF створив подушку безпеки з вбудованим екраном у кермі

Екран по центру керма, на перший погляд, ідея очевидна, але все ускладнюють вимоги безпеки, адже у цьому місці зазвичай розташована надувна подушка. Інженери ZF змогли розв’язувати цю проблему.

Компанія ZF придумала, як вмістити дисплей у кермо майбутнього. Конструкція ZF Lifetec, очевидно, зберігає подушку безпеки, але вона більше не розгортається з центру колеса. Замість цього вона надувається з верхнього краю.

За словами ZF Lifetec, це звільнило нерухоме місце в центрі керма, роблячи його готовим до «інтерфейсу, схожого на смартфон». Компанія думає про розміщення центрального екрана або кількох сенсорних дисплеїв. Це дає виробникам автомобілів більше свободи в проектуванні керма без шкоди для безпеки.

Команда, яка стоїть за цим проектом, пояснює, що це не обов’язково має бути компонування на весь екран, оскільки це може бути гібридна установка, яка поєднує поворотний перемикач із тактильними поверхнями. Надаючи інженерам більше простору для розміщення у центрі керма, можна буде встановлювати додаткові датчики в автомобілі, обладнані системою напівавтономного водіння. За словами ZF Lifetec, це практичне рішення, яке повідомляє автомобілю, що ви все ще звертаєте увагу на дорогу, підвищить безпеку.

Джерело auto.24tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше