ЗСУ отримають нові американські дрони Felon X і Felon 1.0 з функціями штучного інтелекту

Американська компанія Feloni Aero, новатор у галузі технологій безпілотних літальних апаратів, оголосила про запуск своєї нової лінійки озброєних дронів FelonX та Felon 1.0, спрямованих на зміцнення обороноздатності України Завдяки нещодавньому ухваленню урядом США законопроекту про фінансову допомогу Україні, Feloni Aero надасть передові БПЛА для зміцнення ЗСУ.

Безпілотники Feloni Aero пропонують революційне рішення, що забезпечує безпрецедентну точність, маневреність та ефективність у бойових діях. Оснащені найсучаснішою зброєю, системою озброєння 5,56, ракетами та розширеними можливостями спостереження ці дрони дадуть українським силам можливість ефективно вирішувати складні завдання на полі бою.

«Наша місія в Feloni Aero – надати країнам передові оборонні технології, які забезпечують безпеку і захищеність у геополітичному ландшафті, що постійно змінюється», – сказав Тодд Данфі, генеральний директор Feloni Aero.

Збройні БПЛА Feloni Aero призначені для задоволення різноманітних потреб військових операцій і пропонують конфігурації, що настроюються відповідно до вимог конкретних місій. Від розвідки та спостереження до виявлення цілей та точних ударів – дрони FelonX та Felon 1.0 забезпечують неперевершену продуктивність та надійність у польових умовах.

Розроблена компанією технологія є революційним підходом до усунення загрози, що походить від несанкціонованих дронів у повітряному просторі. Використовуючи технологію міліметрових хвиль, ці системи забезпечують безпрецедентну точність та ефективність у виявленні, відстежуванні та нейтралізації ворожих дронів.

Ця технологія дозволяє швидко реагувати на потенційні загрози, захищаючи критично важливу інфраструктуру, громадські місця та військові об’єкти від вторгнень дронів. Завдяки своїй здатності забезпечувати поінформованість про ситуацію в реальному часі та вживати запобіжних заходів протидії, технологія C-UAS стає найважливішим засобом захисту від несанкціонованої діяльності дронів.

Felon 1.0 оснащений потужною 5,56-мм системою озброєння, яка надає операторам можливість вражати цілі з високою точністю, безпечної відстані. Він підходить для розвідувальних місій, охорони периметра або контртерористичних операцій, а дрон Felon X здатний нести ракету Spike, яка вражає цілі супротивника з високою точністю.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше