ЗСУ отримали два трофейні танки рф зразка 2022 року, які “не видно в тепловізор”

На облік в ЗСУ було поставлено два трофейні рашистські танки Т-90М зразка 2022 року. Сам факт постановки таких машин на облік означає, що Збройні Сили України можуть або уже використовувати ці танки в боях проти російських танків, або ці танки можна полагодити та поставити у стрій нашого війська.

Крім того, на баланс ЗСУ також було поставлено Т-62М і Т-62МВ зразка 2022 року, пише портал АрміяInform з посиланням на Командування Сил логістики ЗСУ.

Танки Т-90М “Прорыв”, ілюстративне фото довоєнних часів

В оригінальній публікації, на жаль, не наводяться фотографії згаданих вище танків. Однак є слова про те, що рашистські Т-90М зразка 2022 року начебто не видно в тепловізорах, тому ці машини є одними з кращих у світі за своїм класом.

Defense Express додає, що ймовірно у цій історії мова все ж про танки, які стали трофеями наших військ в боях саме у 2023 році. На перший погляд, період перед постановкою цих танків для ЗСУ може виглядати доволі тривалим. Але для наочності й порівняння варто пригадати про такий епізод – в грудні 2023 року ЗСУ отримали відновлені трофеї, котрі рф кинула на Херсонщині ще у 2022 році.

Трофейна бронетехніка, відновлена силами ОК “Південь”, грудень 2023 року, стоп-кадр з репортажу телестудії “Бриз”

Своєю чергою, наскільки зараз цінними для наших захисників можуть бути бодай навіть чотири трофейні танки, можна показати на такому прикладі – у серпні 2023 року стало відомо про те, що ЗСУ мають зараз тільки 837 одиниць трофейної техніки, хоча було загалом захоплено 2400 одиниць.

Уразливі місця Т-90М “Прорыв”, де позначено 1 – ПНМ-Т (приціл навідника комбінований тепловізійний) “Сосна-У”, 2- командирська башточка з приладами спостереження. 3 – редан
Джерело defence-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше