ЗСУ почали застосовувати міни M933A1 з радіопідривом у повітрі

Українські мінометники почали застосовувати проти противника 120-мм міни американського виробництва, здатні підриватися в повітрі. Фотознімки боєприпасів у X були опубліковані Weapons Illustrated.

На фото можна побачити міну M933A1 з електронним уніфікованим детонатором M783 виробництва L3 Harris. Його можна використовувати в тандемі з 60, 81 і 120 мм мінами натовського зразка.

Електронний детонатор може працювати в таких режимах:

  • Радіопідрив на висоті 2 м (60/80 PRX).
  • Радіопідрив на висоті 4 м (120 PRX).
  • Для осколкової дії (IMP).
  • Для фугасної дії (DLY).

У порівнянні з контактним підривом радіопідрив є більш ефективним. Він дає змогу забезпечити розліт осколків на максимально можливий радіус.

Залежно від моделі електронного детонатора принцип дії може бути різним. Загалом функція радіопідриву заснована на вловлюванні радіосигналу, відбитого від цілі. Простіше кажучи, датчик детонатора виконаний у вигляді радіолокатора.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше